Nissan Auto

Skoda auto oficialni stranky – www škoda auto cz

Sponzorované odkazy

Také Česká republika se ve světě může pyšnit jednou veleúspěšnou automobilovou značkou. V Mladé Boleslavi sídlí Škoda auto, která vyváží kvalitní vozy do celého světa. Růst Škody auto stále roste a stejný růst se dá očekávat také do budoucna.

Automobilka Škoda navazuje na tradici Laurin & Klement, kteří v roce 1895 založili svou společnost. Od té doby uplynulo mnoho let a Škoda auto nyní spadá pod obrovský německý automobilový koncern Volkswagen Group.

Pochopitelně i na internetu si můžete o této automobilové společnosti dozvědět více. A to na adrese www.skodaauto.cz. První model tato firma vyrobila už v roce 1905 a vůz s názvem Voiturette A sklidil obrovský úspěch. Od té doby v Mladé Boleslavi přišlo na svět mnoho dalších krásných, luxusních, pohodlných a oblíbených modelů.

Mezi absolutní noviny www skoda auto cz patří Škoda Yeti, s limitovanou edicí Champion. Velmi oblíbená je také Škoda Octavia, nyní také Tour Trumf. Známá je také Škoda Fabia či nová osobitá Škoda Roomster. U této společnosti si vždy najdete to, co právě potřebujete.

Tagy: , , , , ,

O stránce Auťáčky.cz

Na stránce Auťáčky.cz můžete najít spoustu informací o stránkách, jež se věnují autům a všem věcem kolem nich.

Představíme vám zde ty výrobce aut ze zahraničí, ale třeba i českou škodovku. Dozvíte se také co dělat, když se vám s autem stane něco nepříjmného a vy budete potřebovat sehnat nějaké nahrádní díly od auto kelly.

Pokud se rozhodujete auto teprve koupit, pak dostanete tipy na různé bazary, kde byste mohli zakoupit ojetinu v dobrém stavu. Představíme třeba AAA auto, skvělý český bazar auto Esa nebo internetovou stránku bazoš.cz, kde se s auty také obchoduje.

Reklama